Доставка і оплата

Дорогі Клієнти!

Надаємо послугу Безкоштовної адресної або доставки на відділення Нової Пошти (на вибір) від 1900 грн
Приємних Покупок!


Договір Публічної офертиДоставка і оплата замовлення:Наш інтернет-магазин доставляє покупки по всій території України.
Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні понад 1900 грн. Замовлення на суму менше 1900 грн оплачується за рахунок клієнта, за діючими тарифами перевізника "Нова Пошта" (від 30 грн).
Ми доставляємо замовлення кур'єрською службою «Нова пошта». Уважно перевіряйте цілісність і кількість одиниць товару на відповідність ваше замовлення. Після отримання вами посилки, наш магазин відповідальності за посилку не несе.
 
Варіанти оплати:


1. Готівковий розрахунок
Накладений платіж
. (Оплата при отриманні замовлення в відділеннях Нової пошти.) Комісія за переказ грошових коштів оплачується за рахунок клієнта за тарифами нової пошти (20 грн + 2% від суми замовлення). Даний варіант оплати доступний при сумі замовлення від 250 грн.

2. Безготівковий розрахунок

Здійснюється методом поповнення картки ПриватБанку.

  2.1. Оплата у відділенні ПриватБанку Поповнення карти через платіжний термінал. Розташування терміналів для оплати можна уточніті на сайті ПриватБанку. Після успішного поповнення через термінал ПриватБанку, надішліть копію квитанції менеджеру магазину.
2.2. Оплата на сайті ПриватБанку Шляхом Перерахування коштів за допомогою карт Visa / MasterCard. Після успішного Здійснення оплати надішліть менеджеру магазину інформацію про дату, час і суму транзакції.3. Часткова передоплатаОплата на сайті ПриватБанку Шляхом Перерахування коштів за допомогою карт Visa / MasterCard.
Передоплата 100грн, а решта суми післяплатою (при отриманні посилки на відділенні Нової Пошти).
  Часткова передоплата доступна на всі замовлення незалежно від суми.Обмін і Повернення


Ми перш за все дбаємо про ваше здоровье.Іменно тому ми не порушуємо постанову Кабінету Міністрів України 172 від 19.03.94., В якому сказано що нижню білизну обміну та поверненню не підлягає. Переконливе прохання оглядати замовлення на пошті. Після отримання вами посилки, наш магазин відповідальності за посилку не несе.